logo logo logo

Liity Tapanila-Seuran jäseneksi

26.03.2013

Nyt on erinomainen aika liittyä Tapanila-Seuran jäseneksi. Lähetämme viikolla 17 kaikille jäsenillemme kotiin uuden Tapanilan Tuuli -lehden. Saat lehden, jos olet jäsenrekisterissä 22.4. mennessä. Jäsenet saavat myös sähköpostilla ajantasaista tietoa järjestämistämme tapahtumista. Tapanila-Seura valvoo etujasi kyläläisenä kaupungin suuntaan ja olet jäsenenä osaltasi mukana lisäämässä sanamme painoa. Hyvät suhteet ja vaikutuskanavat kaupunkiin meillä on jo entuudestaan. Ennen kaikkea tulet hyvään seuraan muiden Tapanilaa kotinaan pitävien joukkoon!

Jäsenmaksumme ovat: henkilöjäsen 10 euroa, perhejäsen 15 euroa ja kannatusjäsen 50 euroa.

Liity jäseneksi verkossa täyttämällä tämä lomake.

Lue lisää Tapanila-Seurasta ja sen historiasta tästä!